logo

LKS Bobowa - Dunajec N.Sącz - siatkówka

Dodano: 2012-11-19  |  Wyświetleń: 2634  |  Komentarzy: 4  |  Tak: 0  |  Nie: 0

Kadeci LKS Bobowa nie sprostali w lidze wojewódzkiej kadetów swoim rówieśnikom z Dunajca Nowy Sącz. W niedzielny wieczór , przy licznie wypełnionej widowni siatkarze LKS ulegli 0:3 , w setach do 23, 23 i 15. W drugim secie bobowianie prowadzili 18:10 i gdy wydawało się że spokojnie wygrają tę partię , drużyna gości zaczęła odrabiać straty i podobne jak w pierwszym secie okazała się lepsza w końcówce. LKS Bobowa wystąpił w składzie: Zięba Wojciech ( 1 ), Popardowski Jakub ( 9 ), Kotul Tomasz ( 6 ), Wiejaczka Dawid ( 3 ), Molendowicz Jan ( 9 ), Gryzło Przemysław ( 4 ), Kwarcinski Wiktor – libero, Tubek Michał ( 1 ), Mucha Kszysztof, Babicz Mateusz , Domin Maciej , Paczuła Dawid , trener Popardowski Paweł.