logo

Stanisław Siedlarz - "Dlaczego Tak ?"

Dodano: 2013-12-27  |  Wyświetleń: 4865  |  Komentarzy: 35  |  Tak: 32  |  Nie: 8

W kolejnym odcinku programu "Dlaczego Tak ?" - wypowiedź pana Stanisława Siedlarza Przewodniczącego Rady Miasta i Gminy Bobowa.

Czy podobał ci się film?

 

Udostępnij

Dodaj komentarz:

Komentarze:

 |  2014-03-18

Daj cos nowego

:)))  |  2014-01-17

Ale zazdrościcie..właśnie bardzo super się prezentuje..szkoda że nie jestem z gminy Bobowa bo bym zgłosiła kandydaturę jednego PANA co to bardzo mądry i najbardziej obraźliwy w całej Bobowej :) :) ale by się działo ho ho :) :) obrażał by się o prawdę i nieprawdę po prostu królewicz :) :) :)

ja13  |  2014-01-17

tarasek to jak gestapo na motorze .... z deszczu pod rynne z takim burmistrzem ...

:)  |  2014-01-14

Tomasz Tarasek to fajny gość..fajny ma motocykl :)i fajnie się na nim prezentuje :)

(''')  |  2014-01-14

A ja myslę,że jeszcze ciekawszy film Pan Rafał pokaże o Burmistrzu... Wybory ino ino..będzie się działo...Wazelina będzie w cenie....Samozadowolenie,Samochwała,Samouwielbienie,Fałszywe Usmieszki,itd.będzie na dziennym porządku.. Ulotki,Pisma,Wywiady,Propaganda...Media będą w cenie... A ja będe głosował za Tomaszem T.też z Wilczysk.. TOMASZ na BURMISTRZA !

nauczyciel  |  2014-01-13

a może by tak zobaczył do klas i na korytarze ,szatnie to już nie jest tak kolorowo ....

widz  |  2014-01-08

Panie Rafale, gratuluję trafnych obserwacji i spuentowania ich w materiale filmowym. Władzy należy patrzeć na ręce i przyklasnąć kiedy jest za co. A radni są od uchwalania prawa lokalnego a burmistrz od wykonywania. Co z tego np. że szkoły są ocieplone i piękne, jak poziom nauczania mizerny (patrz rankingi). Bardzo dobry film!!! :)

wazelina  |  2014-01-05

Zbiórki na WAZELINE dla p.Przewodniczącego nie trzeba robić,bo ON ma w sobie tyle WAZELINY,co wąż jadowity w sobie ma jadu. Na Sylwestranie nie wiedział jak się zachować po Tym materiale - Dlaczego TAK ? Ale nie długo On się pokaże i będzie uprawiał Wzaelinę. Radni będą mu klaskać,a Goście zaproszeni będą buchać śmiechem ! Smiechu warte ! A mamy tylu mądrych,wykształconych ludzi w Gm.Bobowa.ale najwygodniejszym przewodniczącem dla Burmistrza jest Staś S. Kto by tak się lizał ? Dziękował,Kłaniał się,itd. Paweł P.by tak nie potrafił.? Dlatego nie jest Przewodniczącym. A i Burmistrz by inaczej tanczył. Nie w tym rytmie.

witek  |  2014-01-05

robimy zbiorke na wazelina dla Pana przewodniczacego bo cos ostatnio stenkal na sylwestrze, mieszali kakao

bżaniok  |  2014-01-03

bo u nos we wsi godajom ze ten pżewodniconcy nie jest nawet do du... nie podobny! Asz mi swtyd rze taki ktos wogule jest w gminie. bardziej by pasowoł do świn i kruw u pana Nowoka zy jankowy. no i tysz wiecy muwiom ale to inym rozem powiem. morze jutro. nuo ceś

maniek  |  2014-01-03

smiech na sali lepszy niz nie w jednym kabarecie .

ja  |  2014-01-03

kto na nich glosowal banda zlodzieji nic nie robiacych ....

niby kolega  |  2014-01-02

Ha ha........... MEDIOZNAWCY zabrali głos ......................................a nie wiedzą po co są KROPKI....................ha ha ...........Piszcie piszcie ......OGLĄDALNOĆ RAFAŁOWI N. wzrasta i wzrasta.....ha ha......................

d..a-tv  |  2014-01-02

ty nibykolego! składać zdań nie potrafisz? Po co te kropki? ;) do podstawówki się wróć i naucz pisać! A pluć - to możesz ale sobie w twarz! Kolega Rafała ma racje! Poza tym poziom dziennikarstwa (jeśli można to tak nazwać) tego niby portalu woła o pomstę do nieba!

niby kolega  |  2014-01-02

Rafale,Rafale,ale masz KOLEGÓW ! Jeszcze ten kolega podpisuje się,że jest kolegą..! Publicznie sobie wypisuje brednie,chcąc Cię ośmieszyć..Ale kolega...jak by nie mógł zadzwonić i powiedzieć co go boli....Dobrze że to nie mój kolega....bo bym mu w oczy napluł.Czy to nie jest krytyka? Jeden może,a Rafał NIE ? Dziecinada " NIBY... KOLEGA" !!

do Rafała (kolega ze szkoły)  |  2014-01-02

Rafał! nie znałem Cie od tej strony! To co pokazałeś to typowe zachowanie dzieciaka, który dorwał kamerkę i komputerek! Robisz wstyd sobie i rodzinie! Ten materiał ośmiesza Ciebie, a nie Pana Siedlarza! Zrób tyle w życiu co p. Stanisław, może wtedy zrozumiesz że wyśmiewanie się z drugiej osoby jest podłe! Obyś nie poczuł na własnej skórze jak się ktoś publicznie z Ciebie śmieje! z poważaniem kolega ze szkoły

tu Bobowa  |  2014-01-01

tu Wilczyska. . . Myślę,że Pan redaktor RAFAŁ N.ma swoje lata i twoje nauczanie jest MU nie potrzebne...A jak popierasz TĄ BOBOWSKĄ SZOPKĘ,to powiem tak- OSMIESZASZ SIĘ....Jak można być Radnym i nie umieć się wysławiać...na dodatek MŁODY nie może mu powiedzieć,pokazać,że jest nie udolny....niech wnuki bawi a nie bierze się za przemawianie na 11 listopada...Mnie jest wstyd,że takich mamy Radnych na czele z Przewodniczącym !Jestem oburzony.Tylko Wilczyska i Wilczyska się liczą. A co tam słychać na RANCZO w Wilczskach? Jak się miewa Wacek z Tomkiem? Seperacja? PANIE REDAKTORZE BADZ SOBĄ,i nie przejmuj się opiniami z Wilczysk. Pozdrowienia dla Macieja Rysiewicza z Wilczysk.

>?>?  |  2014-01-01

hej........................... Uczył Marcin MARCINA.....A sam g.........j..........ś............

tu Wilczyska  |  2013-12-31

Jestem oburzony jak tak można oceniac ludzi.''redaktor''czyli młody człowiek jak musi być przesiąknięty starymi nawykami.Kto za tym stoi? Grupa niezadowolonych staruszków i też nie umiejacych się poczciwie wypowiedziec ludzi.żeby nie było że chwalę samorząd owszem jak już tu ktoś napisał to święto nie dla chwały burmistrza i wazelina aż w oczy kole,ale młody człowieku odstąp od .staruszków i nie ośmieszaj sie.Pomyśl własną głową jak już chcesz coś robić.Nadstawiasz głowę a ludzie sie smieją. Zepsujesz sobie reputację a tego nikt Ci już nie wróci.To tu jest szopka, najpierw życzenia a potem??Niech starzy nadstawiają głowę!! Sczęśliwego Nowego Roku.

hej  |  2013-12-30

czyta się "w świetle artykuł 61 ustęp 2" a nie ustawy panie "redaktorze"

Helo  |  2013-12-30

Helo..a ja muślę.że TVP 1,powinna wyemitować ten materiał- " A DLACZEGO TAK " w Nowy Rok zamiast Przemówienia Prezydenta.. Albo zamiast Kabaretu EGIDA... A może P.Przewodniczący będzie przemawiał dla WIELKIEJ ORKIESTRY SWIĄTECZNEJ,i zachecał,żebyśmy się rozmnażali...?

ale jaja  |  2013-12-29

Dodaję..a przede wszystkim tym co o tą wolność walczyli..pozdrawiam

ale jaja  |  2013-12-29

W jednym z kabaretów to było tak.."a tego tam nie wydaje ci się że boli dupcia? a czego Ci się tak wydaje.. bo ten mu się tak do niej pcha że chyba mu chce do niej wejść" :) tu podobna sytuacja..Święto Niepodległości służy do oddania hołdu ojczyznie a nie szanownym władzom Bobowej

~~)  |  2013-12-28

BOBOWIANIN ! Nie ładnie,nie kulturalnie,wyjezdrzać,że ktoś ma nie myte,czy tuste włosy ! Kim TY jesteś,że tak się zachowujesz ? Nie rób OBORY ! Ośmieszasz się jak Stanisław S. TO WSZYSTKO TO CYRK NA KŁOKACH.... Pośmiewisko to delikatnie powiedziane !

:) (:  |  2013-12-28

Ooo....jaką Pan Przewodniczący ma fryzurę modną.....a ta grzywka...szyk mody... Pewnie był u Mistrza JANA P. A jakie rumieńce ? Chyba nie puder ?

bobowiak  |  2013-12-28

Bobowianin.....a może Ty się pochwal co w życiu zrobileś ?! Krytykujesz,że ktoś krytykuje....? A sam co robisz...Ja jestem zachwycony tym co robi Gryfit Tv...a Tobie jak się to nie podoba to nie czytaj,nie oglądaj...Dałeś 1 zł na GryfitTv ? NIE,to spadaj...!! Czytelnik.....czy ja dobrze rozumię ? Rafała N.obowiązuje szcunek do Konstytucji,ale Przewodniczącego już NIE.. Panie RAFALE jestem zachwycony tym co robisz..i tak TRZYMAJ.... Na GORLICKĄ Telewizję,nie ma co liczyć bo ONI biorą KASE z Urzędów Miast i Gmin.... WAZELINIARSTWO w Bobowej się szerzy....i mamy milczeć ? Rafale czekamy na następne materiały,i nie przejmuj się Bobowianinem.......bo prawdziwy Bobowianin się tak nie zachowuje,i tak by się nie podpisał,chyba,że razem uprawiają WAZELINIARSTWO.. SAMOCHWAŁA,Samozadowolenie...?? A ja dziękuje Redakcji Gryfit Tv...Rafale jesteś WIELKI...

gmina Łużna:)  |  2013-12-28

Wiecie co ludziska..święta są ten temat powinien być poruszony w innym terminie..wszystko w porządku..trochę śmieszne..jedna osoba wywyższona ponad wszystko..WAZELINA NA PRZYSZŁĄ KADENCJĘ..zapobiegliwy przewodniczący :)pozdrawiam

wstyd  |  2013-12-28

Ha ha...nawet goście na sali się śmiali...POSMIEWISKO w biały dzień . PANIE SIEDLARZ.Jak jesteś człowiekiem HONORU,to podaj się do dymisji.... Bądz chłopem.... Niech będzie normalnie i niech Paweł P. będzie Przewodniczącym.... Dość wstydu..

bobowiak  |  2013-12-28

Stanisław S.mówi,że mamy wykształconych nauczycieli...A jacy mają być nauczyciele ? Po podstawówce ? A jakie ma wykształcenie Przewodniczący Stanisław S. ? Gryfit Tv powinien więcej filmować-Sesje,Komisje,Uroczystości,z udziałem Przewodniczącego Stanisława S. Ciekawie przemawia...:) P.RAFALE. Kiedy ciąg dalszy- Dlaczego TAK ? Z udziałem Stanisława S. ? A może inni Radni,Sołtysi..

? ?  |  2013-12-28

Panie Siedlarz. Ale Pan odstawił SZOPKĘ. Wstyd dla całej GMINY. WAZELINA ! Ale mamy Przewodniczącego ?? Szanowna Redakcjo,dobrze ,że to pokazaliście,niech ludziska oglądają SZOPKĘ BOBOWSKĄ. Ale Radni wybrali sobie Przewodniczącego ! Nie wstyd WAS ??

czytelnik  |  2013-12-27

jak czyta Pan konstytucja RP to nie zaszkodziłoby odrobiny szacunku...

manek  |  2013-12-27

kawał dobrej roboty panie Redaktorze ;) Oby tak dalej !

;(  |  2013-12-27

Skąd naród bierze takich wazeliniarzy ; trochę skromności by się przydało; takie rzeczy tylko w BOBOWEJ :)

 |  2013-12-27

Ale wazelina!!!!!!

Bobowianin  |  2013-12-27

Panie Rafale w takim razie powiedz nam tu wszystkim internautom tej o to strony internetowej czy zrobiłeś co kol wiek więcej niż P.Stanisław ?? Prawda jest taka że potrafisz krytykować ludzi, chodź jak to zwykle bywa, siebie nie widzisz... Myślisz że jak się nie ogolisz, pokażesz w internecie tłuste włosy to tym komuś zaimponujesz ? Nie sądzę... Większość ludzi wyśmiewa twoje żałosne filmiki i relacje bo taka jest prawda że w żaden sposób nie dorównujesz telewizjom z naszego powiatu jak chociażby wspomniana w odcinku telewizja RTVG czy GorliceTv. Podsumowując, zastanów się nad tym co publikujesz i kogo publikujesz oraz w jaki sposób ! Pozdrawiam

Ostatnio dodane komentarze

Jakub Gajewski - wiceprezes Wolnych Konopi

RSO | 2017-02-14

Olej RSO i maść konopna THC-V pod: bfk-expert@wp.pl...

D.Malejonek-Panny Wyklęte/Maleo ReggeaRockers

znany | 2017-02-02

kiedy pan powróci, długa ta przerwa?...

B.Kisielewicz - IBB Polonia Volleyball London

Aś | 2016-03-26

Dobry materiał...

IV Londyński Marsz Żołnierzy Wyklętych 2016

patriotka | 2016-03-10

Szacunek że się o tych walczących za naszą wolność pamięta.....

B.Kisielewicz - IBB Polonia Volleyball London

MM | 2016-02-11

Ładnie Pan wygląda P. Rafale....

© Copyright 2011 GryfitTv Wszelkie prawa zastrzeżone!!!.